bioworki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Promocja!

  bioworeczki na kupy 120 szt. czarne

  Original price was: 39.90 zł.Current price is: 31.92 zł.

  Limitowana edycja w kupoperacji z bura.shop. Bura słynie z pięknych smyczy, obroży, szelek i nie tylko. Akcesoria posiadają bogatą paletę kolorów, a utrzymanie ich w czystości jest dziecinnie proste. Teraz ich projektanci zabrali się za Nasze worki! I oto masz przed sobą subtelne połączenie czerni z pudrowym różem. Woreczki z oficjalnym certyfikatem OK Compost i normą EN 13432. Co to znaczy? Wykonane z biopolimerów organicznego pochodzenia, w 100% kompostowalne w krótkim czasie, w środowisku kompostowalnym.

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Czarne (120 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • Promocja!

  bioworeczki na kupy 120 szt. różne kolory

  Original price was: 39.90 zł.Current price is: 31.92 zł.

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. W kartonie 4 kolory worków –  2 rolki ciemnozielone, 2 rolki niebieskie, 2 rolki jaskrawo zielone, 2 rolki czarne, łącznie 120 szt. kompostowanych woreczków na psie odchody i milion innych zastosowań. Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

  Niebieskie i czarne woreczki na psie odchody posiadają certyfikat OK Compost i normą EN 13432. Co to znaczy? Wykonane z biopolimerów organicznego pochodzenia, w 100% kompostowalne w krótkim czasie, w środowisku kompostowalnym.

 • Promocja!

  bioworeczki na kupy 120 szt. niebieskie

  Original price was: 39.90 zł.Current price is: 31.92 zł.

  Pierwsze woreczki w naszej ofercie z oficjalnym certyfikatem OK Compost i normą EN 13432. Co to znaczy? Wykonane z biopolimerów organicznego pochodzenia, w 100% kompostowalne w krótkim czasie, w środowisku kompostowalnym.

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Niebieskie (120 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • Promocja!

  bioworeczki na kupy 120 szt. ciemno-zielone

  Original price was: 39.90 zł.Current price is: 31.92 zł.

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Ciemnozielone (120 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • Promocja!

  bioworeczki na kupy 120 szt. jaskrawo-zielone

  Original price was: 39.90 zł.Current price is: 31.92 zł.

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Jaskrawo-zielone (120 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • Promocja!

  bioworeczki na kupy 315 szt. ciemno-zielone

  Original price was: 84.90 zł.Current price is: 67.92 zł.

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Ciemno-zielone (315 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • wkrótce

  bioworeczki do kuchni

  44.90 

  Doskonała alternatywa do reklamówek, które zaśmiecają nasze środowisko. Tobie też coraz bardziej przeszkadza plastik, który jest praktycznie wszędzie? Mamy gotowe rozwiązanie! Znajdziesz u nas szeroka gamę woreczków do użytku w kuchni, do przechowywanie suchego jedzenia, na owoce, na warzywa. Wszystkie worki, które oferujemy są w pełni biodegradowalne, wytwarzane ze skrobi kukurydzianej, może je wyrzucać do bioodpadów.

  Różne rozmiary, wygodne, kartonowe pudełko sprawiają, ze jest to produkt, z którym ciężko będzie się rozstać. Dodatkowo, przy każdym zakupie zamiast plastikowego zamknięcia strunowego oferujemy drewniane klipsy do szczelnego zamknięcia. Proste, prawda?

 • wkrótce

  bioworeczki do auta

  44.90 

  Skórka od banana na wycieraczce, niedojedzone jabłko za fotelikiem, nadgryzione ciastko tu i tam. To tylko mały wycinek kreatywnego rozrzucania w aucie różnych odpadków przez nasze pociechy. Sami mamy z tym dość duże doświadczenie i tak zrodził się pomysł łączący porządek w samochodzie z eko praktykami – woreczki na odpady dedykowane do samochodu!

  Wygodna zawieszka, wymiar w sam raz, wszystko z korzyścią dla środowiska.

  Wystarczy mieć w schowku kilka sztuk naszych woreczków dedykowanych do samochodu, zawiesić w dowolnym miejscu i problem z nieprzyjemnymi śmieciami mamy rozwiązany!