bio

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • bioworeczki na kupy 120 szt. ciemno-zielone

  44.90 

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Ciemnozielone (120 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • bioworeczki na kupy 120 szt. jaskrawo-zielone

  44.90 

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Jaskrawo-zielone (120 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • bioworeczki na kupy 315 szt. ciemno-zielone

  94.90 

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Ciemno-zielone (315 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • wkrótce

  bioworeczki do kuchni

  44.90 

  Doskonała alternatywa do reklamówek, które zaśmiecają nasze środowisko. Tobie też coraz bardziej przeszkadza plastik, który jest praktycznie wszędzie? Mamy gotowe rozwiązanie! Znajdziesz u nas szeroka gamę woreczków do użytku w kuchni, do przechowywanie suchego jedzenia, na owoce, na warzywa. Wszystkie worki, które oferujemy są w pełni biodegradowalne, wytwarzane ze skrobi kukurydzianej, może je wyrzucać do bioodpadów.

  Różne rozmiary, wygodne, kartonowe pudełko sprawiają, ze jest to produkt, z którym ciężko będzie się rozstać. Dodatkowo, przy każdym zakupie zamiast plastikowego zamknięcia strunowego oferujemy drewniane klipsy do szczelnego zamknięcia. Proste, prawda?

 • wkrótce

  bioworeczki do auta

  44.90 

  Skórka od banana na wycieraczce, niedojedzone jabłko za fotelikiem, nadgryzione ciastko tu i tam. To tylko mały wycinek kreatywnego rozrzucania w aucie różnych odpadków przez nasze pociechy. Sami mamy z tym dość duże doświadczenie i tak zrodził się pomysł łączący porządek w samochodzie z eko praktykami – woreczki na odpady dedykowane do samochodu!

  Wygodna zawieszka, wymiar w sam raz, wszystko z korzyścią dla środowiska.

  Wystarczy mieć w schowku kilka sztuk naszych woreczków dedykowanych do samochodu, zawiesić w dowolnym miejscu i problem z nieprzyjemnymi śmieciami mamy rozwiązany!