zwierzęta

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • bioworeczki na kupy 120 szt. różne kolory

  39.90 

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. W kartonie 3 kolory worków –  2 rolki ciemnozielone, 2 rolki niebieskie, 3 rolki jaskrawo zielone, łącznie 120 szt. kompostowanych woreczków na psie odchody i milion innych zastosowań. Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

  Niebieskie woreczki na psie odchody to produkt, który powstał przy współpracy z ambasadorem naszej marki, projektem Mampsaicoteraz?  Pierwsze woreczki w naszej ofercie z oficjalnym certyfikatem OK Compost i normą EN 13432. Co to znaczy? Wykonane z biopolimerów organicznego pochodzenia, w 100% kompostowalne w krótkim czasie, w środowisku kompostowalnym.

 • bioworeczki na kupy 120 szt. niebieskie

  39.90 

  Pierwsze woreczki w naszej ofercie z oficjalnym certyfikatem OK Compost i normą EN 13432. Co to znaczy? Wykonane z biopolimerów organicznego pochodzenia, w 100% kompostowalne w krótkim czasie, w środowisku kompostowalnym.

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Niebieskie (120 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • Gryzak dla psa – naturalne poroże jelenia

  20.50 56.90 

  Gryzak dla psa – naturalne poroże jelenia. Każdy psiak ma swój ulubiony przysmak wśród smakołyków i gryzaków. Właścicielom, którzy bardzo dbają o zdrowie swoich zwierząt domowych, czasami może być trudno znaleźć odpowiednią przekąskę dla swojego pupila. Gryzaki z poroża stanowią świetne rozwiązanie dla piesków, które lubią żuć. Właściciele natomiast mogą być zadowoleni z naturalnego i zdrowego składu.

  • Długotrwałe – Gryzaki z poroża są żute przez psy znacznie dłużej niż tradycyjne smakołyki pochodzenia zwierzęcego takie jak uszy, sprasowana skóra i inne. Dzięki temu ich zakup poroża jest ekonomiczny.
  • Bezpieczne żucie – Poroże jelenia jest znacznie mniej podatne na odpryskiwanie i odłamywanie niż przetworzone kości. Dzięki swojej budowie podczas żucia poroże nie pęka, nie odpryskuje, ale powoli się rozdrabnia.
  • Zdrowe – Poroże do żucia zawiera wiele pożywnych składników odżywczych i minerałów, jest bardzo bogate w wapń i kolagen. Wszystkie gryzaki z poroża są naturalne, bez konserwantów i antybiotyków. To naturalne poroże bez żadnych dodatków. Ponadto gryzaki mają pozytywny wpływ na psy, pozwalając im rozładować nadmiar energii.
  • Bez zapachu i bez plam – Poroża praktycznie nie mają zapachu ani elementów, które mogłyby zabrudzić sofę, dywan czy meble.

   

 • bioworeczki na kupy 120 szt. ciemno-zielone

  39.90 

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Ciemnozielone (120 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • bioworeczki na kupy 120 szt. jaskrawo-zielone

  39.90 

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Jaskrawo-zielone (120 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.

 • bioworeczki na kupy 315 szt. ciemno-zielone

  84.90 

  Eco Practic woreczki biodegradowalne na psie odchody. Ciemno-zielone (315 szt. w opakowaniu). Wymiary 22,5cm x 32,5cm.